Asansör Montaj

Cansef asansör montaj ekibini uzman mühendis ve teknikerlerden oluşmaktadır. Cansef asansör servis ekibimiz montaj ile ilgili çalışmalarını müşterilerinin isteklerine göre en uygun şekilde projelendirip, montaj sürecini projeye uygun olarak tamamlar ve asansör teslimini yapması için asansörü son kontrol ekibimize teslim eder.

Asansör Tamir

Binalarda kullanılan asansörlerde birçok sebepten dolayı yenilenme ihtiyacı vardır. Asansörün ömrünü tamamlamış aksamının değişerek yenilenmesi olacağı gibi, yasal etiket denetimleri sonucunda da asansör yenilenme işlemi ihtiyacı doğabilir. Aktif olarak çalışan bir asansörün, en son asansör yönetmeliğinde belirtilen güvenlik ve konfor seviyesine getirilmelidir.

Asansör Bakım

Cansef asansör bakımı yasal bir zorunluluk olmakla birlikte can güvenliği, zaman, konfor ve asansörün kullanım ömrü konusunda zorunludur. Asansörlerin periyodik bakımını yaptırmak; sürekli olarak güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar, arıza yapma oranı düşer, doğal kullanımdan dolayı arızalanabilecek malzemelerin önceden tespiti yapılarak kazalar önlenir

Asansör Revizyon

Binanızdaki asansörler tıpkı diğer makinelerde olduğu gibi zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlarlar. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir. Bu nedenle, asansörde kullanılan tüm aksamların kalitesini korumak ve binaların değerini kaybetmesini önlemek için tesisin yenilenmesi gereklidir.